خانه / اخبار انجمن / بخش عضویت افتخاری انجمن برای اهالی ورزش گنبد بصورت اینترنتی فعال شد

بخش عضویت افتخاری انجمن برای اهالی ورزش گنبد بصورت اینترنتی فعال شد

جامعه ورزش گنبد

بخش عضویت افتخاری انجمن مردم نهاد با هدف سرشماری جامعه ورزش شهرستان گنبدکاووس در کلیه رشته های ورزشی و همچنین برای علاقمندان و هواداران ورزشی در سایت رسمی انجمن فعال گردید.

سرشماری از اهالی ورزش شهرستان گنبد یکی از اهداف پیش بینی شده انجمن مردم نهاد همیاران ورزش و تندرستی می باشد که با همکاری اهالی ورزش منطقه بصورت خودجوش انجام خواهد شد.

کلیه علاقمندان به ورزش مخصوصاً پیشکسوتان ، مربیان ، داوران ، ورزشکاران ، فارغ التحصیلان تربیت بدنی ، هواداران و سایر مردم می توانند داوطلبانه عضو این انجمن مردمی شوند و در این سرشماری مشخصات خود را در بانک اطلاعاتی این انجمن به ثبت برسانند.

قطعا برای هر گونه برنامه ریزی هدف دار نیاز به داشتن آمار و ارقام دقیق و کامل می باشد پس با معرفی مشخصات ورزشی خود در بزرگترین بانک اطلاعاتی اهالی ورزش شهرستان گنبد مشارکت کرده تا در کنار هم برای ارتقاء و پیشرفت جایگاه ورزش گنبد تلاش کنیم.

همه پیشکسوتان ، مربیان ، داوران و ورزشکاران مورد حمایت انجمن مردم نهاد قرار خواهند گرفت و فارغ التحصیلان تربیت بدنی از فرصت فعالیت ورزشی بیشتری برخوردار خواهند شد همچنین برنامه ویژه ای برای ساماندهی هواداران ورزشی در این انجمن مردمی بعد از سرشماری خواهیم داشت.

برای عضویت و شرکت در این سرشماری می توانید از طریق لینک ذیل مشخصات اولیه خود را به ثبت برسانید :

فرم عضویت افتخاری

همچنین ببینید

انجمن به عنوان مدیریت جدید سالن شمشیربازی گنبد شروع به کار کرد

انجمن همیاران ورزش و تندرستی با توجه به اهداف از پیش تعریف شده خود برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *